Pochwalę się :)
Moderator: Tomasz Kowalczyk
XVI MAZOWIECKI KONKURS MAŁEJ FORMY LITERACKIEJ
Okręg Mazowiecki PZN, Klub Twórczości „ŻAR", Kwartalnik Kulturalny „SEKRETY ŻARU”
ul. Jasna 22, 00‐054 Warszawa
http://www.pzn‐mazowsze.org.pl sekretyzaru@pzn‐mazowsze.org.pl
Warszawa, dnia 4 listopada 2016 roku
Uczestnicy
XVI Mazowieckiego Konkursu
Małej Formy Literackiej
Szanowni Państwo!
W imieniu organizatorów XVI Mazowieckiego Konkursu Małej Formy
Literackiej wyrażam serdeczne podziękowanie za udział w Konkursie i
zapraszam do udziału w następnych jego edycjach.
W załączeniu przesyłam wyciąg z protokołu Jury, zawierający rezultaty
Konkursu.
Jednocześnie zawiadamiam, że uroczystość wręczenia nagród przewidziana
jest na dzień 23 listopada 2016 roku w sali Tyflogalerii Polskiego Związku
Niewidomych w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej 7. Początek o godz. 13:00
(termin i miejsce spotkania jeszcze potwierdzimy w zaproszeniu zawierającym
szczegółowy program). Zapraszam i jednocześnie uprzejmie proszę o zgłaszanie
mi zamiaru uczestnictwa w tej uroczystości (tel. kom. 728 587 306, e‐mail:
ajoter@interia.pl)
Łączę pozdrowienia
Załącznik 1
Sekretarz Jury XVI MKMFL
(‐)Andrzej Rodys
Organizatorzy: Wsparcie finansowe: Współpraca partnerska:
ZAŁĄCZNIK
WYNIKI XVI MAZOWIECKIEGO KONKURSU MAŁEJ FORMY LITERACKIEJ
(Wyciąg z protokołu Jury Konkursu z dnia 21.10.2016 r.)
Jury XVI Mazowieckiego Konkursu Małej Formy Literackiej w składzie: Andrzej
Zaniewski – przewodniczący, Jan Zdzisław Brudnicki – wiceprzewodniczący,
Irena Stopierzyńska‐Siek, Iwona Zielińska‐Zamora, Andrzej Rodys – sekretarz,
po zapoznaniu się z pracami postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w
sposób następujący:
W kategorii poezji: I miejsce – godło TONIO, II miejsce – godło NURIA NOWAK,
III miejsce – godło ANTEK, wyróżnienia – godło DEREŃ i godło MARGOT.
W kategorii prozy: I miejsce – godło SAM AGNIS, II miejsce – godło
CHRYZANTEMA, III miejsce – godło Z ARCHIWUM RÓŻY, wyróżnienia – godło
EXPRESS i godło ŻUK POLNY.
Po otwarciu kopert zawierających dane osobowe uczestników, stwierdzono
następującą ostateczną klasyfikację konkursu:
W kategorii poezji:
I miejsce – Jarosław Andrasiewicz z Łodzi, godło TONIO
II miejsce – Irena Maria Zborowska z Gostynia, godło NURIA NOWAK
III miejsce – Piotr Fałczyński z Ołoboku, godło ANTEK
wyróżnienie – Katarzyna Kusek z Grabiny, godło MARGOT
wyróżnienie – Jacek Majcherkiewicz z Gorenic, godło DEREŃ
W kategorii prozy:
I miejsce – Michał Wichowski z Warszawy, godło SAM AGNIS
II miejsce – Jadwiga Siwińska‐Pacak z Warszawy, godło CHRYZANTEMA
III miejsce – Monika Maciejczyk z Polanicy‐Zdroju, godło Z ARCHIWUM RÓŻY
wyróżnienie ‐ Joanna Jakubik ze Złotokłosu k/Warszawy, godło ŻUK POLNY
wyróżnienie – Andrzej Liczmonik z Wrocławia, godło EXPRESS
Ponadto, Jury postanowiło uznać jako „zauważone” prace następujących
autorów:
W kategorii poezji:
Regina Adamowicz z Koszalina, godło GRYF
Danuta Chyła z Warszawy, godło DIANA
Bożena Gniazdowska z Ostrowca Świętokrzyskiego, godło JAŚMIN KIK
Katarzyna Nowak z Warszawy, godło WERONIKA
Krystyna Pilecka z Koszalina, godło KLARA
Bożena Anna Mierzyńska z Warszawy, godło IRGA
Mira Umiastowska z Blizne Łaszczyńskiego k/W‐wy, godło GRA
NIEWYMIERNA,
Wioletta Paulina Wasilewska z Żyrardowa, godło UKLEJA
Marta Wawrzyk z Warszawy, godło PENELOPA
W kategorii prozy:
Grzegorz Chwieduk z Kępic, godło KLIWIA
Elżbieta Grabosz z Warszawy, godło WRZOS
Jolanta Maria Grotte z Warszawy, godło MACIEJKA
Zdzisław Michał Kamiński z Warszawy, godło PAWEŁ
Elżbieta Kotras z Bysławia, godło ALFOMEG
Maksymilian Kozłowski z Mogilna, godło GOLD
Alicja Rościszewska‐Kupiec z Warszawy, godło SOWA
Mira Umiastowska z Blizne Łaszczyńskiego k/W‐wy, godło GŁOS NIENAZWANY
Anna Zakrzewska ze Skarżyska‐Kamiennej, godło MIZAR
Prace zakwalifikowane jako zauważone zostaną (w całości lub w części),
podobnie jak prace nagrodzone i wyróżnione, opublikowane w pokonkursowym
numerze kwartalnika SEKRETY ŻARu, a ich autorzy otrzymają „Dyplomy
uznania” .
Potwierdzam zgodność
z protokołem Jury z 21.10.2016 r.
(‐) Andrzej Rodys – sekretarz Jury
Okręg Mazowiecki PZN, Klub Twórczości „ŻAR", Kwartalnik Kulturalny „SEKRETY ŻARU”
ul. Jasna 22, 00‐054 Warszawa
http://www.pzn‐mazowsze.org.pl sekretyzaru@pzn‐mazowsze.org.pl
Warszawa, dnia 4 listopada 2016 roku
Uczestnicy
XVI Mazowieckiego Konkursu
Małej Formy Literackiej
Szanowni Państwo!
W imieniu organizatorów XVI Mazowieckiego Konkursu Małej Formy
Literackiej wyrażam serdeczne podziękowanie za udział w Konkursie i
zapraszam do udziału w następnych jego edycjach.
W załączeniu przesyłam wyciąg z protokołu Jury, zawierający rezultaty
Konkursu.
Jednocześnie zawiadamiam, że uroczystość wręczenia nagród przewidziana
jest na dzień 23 listopada 2016 roku w sali Tyflogalerii Polskiego Związku
Niewidomych w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej 7. Początek o godz. 13:00
(termin i miejsce spotkania jeszcze potwierdzimy w zaproszeniu zawierającym
szczegółowy program). Zapraszam i jednocześnie uprzejmie proszę o zgłaszanie
mi zamiaru uczestnictwa w tej uroczystości (tel. kom. 728 587 306, e‐mail:
ajoter@interia.pl)
Łączę pozdrowienia
Załącznik 1
Sekretarz Jury XVI MKMFL
(‐)Andrzej Rodys
Organizatorzy: Wsparcie finansowe: Współpraca partnerska:
ZAŁĄCZNIK
WYNIKI XVI MAZOWIECKIEGO KONKURSU MAŁEJ FORMY LITERACKIEJ
(Wyciąg z protokołu Jury Konkursu z dnia 21.10.2016 r.)
Jury XVI Mazowieckiego Konkursu Małej Formy Literackiej w składzie: Andrzej
Zaniewski – przewodniczący, Jan Zdzisław Brudnicki – wiceprzewodniczący,
Irena Stopierzyńska‐Siek, Iwona Zielińska‐Zamora, Andrzej Rodys – sekretarz,
po zapoznaniu się z pracami postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w
sposób następujący:
W kategorii poezji: I miejsce – godło TONIO, II miejsce – godło NURIA NOWAK,
III miejsce – godło ANTEK, wyróżnienia – godło DEREŃ i godło MARGOT.
W kategorii prozy: I miejsce – godło SAM AGNIS, II miejsce – godło
CHRYZANTEMA, III miejsce – godło Z ARCHIWUM RÓŻY, wyróżnienia – godło
EXPRESS i godło ŻUK POLNY.
Po otwarciu kopert zawierających dane osobowe uczestników, stwierdzono
następującą ostateczną klasyfikację konkursu:
W kategorii poezji:
I miejsce – Jarosław Andrasiewicz z Łodzi, godło TONIO
II miejsce – Irena Maria Zborowska z Gostynia, godło NURIA NOWAK
III miejsce – Piotr Fałczyński z Ołoboku, godło ANTEK
wyróżnienie – Katarzyna Kusek z Grabiny, godło MARGOT
wyróżnienie – Jacek Majcherkiewicz z Gorenic, godło DEREŃ
W kategorii prozy:
I miejsce – Michał Wichowski z Warszawy, godło SAM AGNIS
II miejsce – Jadwiga Siwińska‐Pacak z Warszawy, godło CHRYZANTEMA
III miejsce – Monika Maciejczyk z Polanicy‐Zdroju, godło Z ARCHIWUM RÓŻY
wyróżnienie ‐ Joanna Jakubik ze Złotokłosu k/Warszawy, godło ŻUK POLNY
wyróżnienie – Andrzej Liczmonik z Wrocławia, godło EXPRESS
Ponadto, Jury postanowiło uznać jako „zauważone” prace następujących
autorów:
W kategorii poezji:
Regina Adamowicz z Koszalina, godło GRYF
Danuta Chyła z Warszawy, godło DIANA
Bożena Gniazdowska z Ostrowca Świętokrzyskiego, godło JAŚMIN KIK
Katarzyna Nowak z Warszawy, godło WERONIKA
Krystyna Pilecka z Koszalina, godło KLARA
Bożena Anna Mierzyńska z Warszawy, godło IRGA
Mira Umiastowska z Blizne Łaszczyńskiego k/W‐wy, godło GRA
NIEWYMIERNA,
Wioletta Paulina Wasilewska z Żyrardowa, godło UKLEJA
Marta Wawrzyk z Warszawy, godło PENELOPA
W kategorii prozy:
Grzegorz Chwieduk z Kępic, godło KLIWIA
Elżbieta Grabosz z Warszawy, godło WRZOS
Jolanta Maria Grotte z Warszawy, godło MACIEJKA
Zdzisław Michał Kamiński z Warszawy, godło PAWEŁ
Elżbieta Kotras z Bysławia, godło ALFOMEG
Maksymilian Kozłowski z Mogilna, godło GOLD
Alicja Rościszewska‐Kupiec z Warszawy, godło SOWA
Mira Umiastowska z Blizne Łaszczyńskiego k/W‐wy, godło GŁOS NIENAZWANY
Anna Zakrzewska ze Skarżyska‐Kamiennej, godło MIZAR
Prace zakwalifikowane jako zauważone zostaną (w całości lub w części),
podobnie jak prace nagrodzone i wyróżnione, opublikowane w pokonkursowym
numerze kwartalnika SEKRETY ŻARu, a ich autorzy otrzymają „Dyplomy
uznania” .
Potwierdzam zgodność
z protokołem Jury z 21.10.2016 r.
(‐) Andrzej Rodys – sekretarz Jury
" siła pióra leży w pokorze do własnego słowa"- Mithril
- Mariola Kruszewska
- Posty: 12383
- Rejestracja: czw 24 lip, 2008
- Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Gratuluję! Uskrzydla, prawda?
To chyba nie pierwszy Twój sukces w tym konkursie, o ile pamiętam.
To chyba nie pierwszy Twój sukces w tym konkursie, o ile pamiętam.
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.
Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Dziękuję Mariolko
Tak, nie pierwszy.
Wysyłam tylko tam wiersze konkursowe, gdzie nie muszę jechać na wręczenie nagród. Oni i jeszcze bodajże dwóch organizatorów przyjęli do wiadomości moje orzeczenie o niepełnosprawności, ale bywają też tacy, którzy nawet dyplomu nie wysłali.
Dlatego jak już, to wysyłam tam gdzie zrozumienie, że świat skrócił promień do 100 metrów.
Pozdrawiam.
Tak, nie pierwszy.
Wysyłam tylko tam wiersze konkursowe, gdzie nie muszę jechać na wręczenie nagród. Oni i jeszcze bodajże dwóch organizatorów przyjęli do wiadomości moje orzeczenie o niepełnosprawności, ale bywają też tacy, którzy nawet dyplomu nie wysłali.
Dlatego jak już, to wysyłam tam gdzie zrozumienie, że świat skrócił promień do 100 metrów.
Pozdrawiam.
" siła pióra leży w pokorze do własnego słowa"- Mithril
- Mariola Kruszewska
- Posty: 12383
- Rejestracja: czw 24 lip, 2008
- Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Ireno, myślę, że w większości konkursów jest dopisek w regulaminie przy obowiązku osobistego odbioru nagrody "w uzasadnionych wypadkach". To smutne, że owe uzasadnione wypadki są zawężane - no właśnie, a właściwie do czego? Co to jest uzasadniony wypadek, jeśli nie taki, jak Twój?
Ojcze nasz, (...) przyjdź królestwo Twoje.
Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde
Nie uczę, nie mam patentu na rację. emde