Sam na sam

 Moderator: Tomasz Kowalczyk

Anita
Posty: 216
Rejestracja: śr 19 lut, 2014

Post autor: Anita »

Czyli Was nie było -:). Pozdrawiam. Milej nocy.
Awatar użytkownika
LCzerwosz
Posty: 605
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2008
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: LCzerwosz »

PARA-EROTYK. Spóźniony o pół pokolenia. Kolejne zbliżenie możliwe, ale niecelowe z powodów biologicznych. I jakieś nie na miejscu. On przez lata zainteresowany nią ale też pewnie pracą, kolegami, kartami. Jest wiele modeli. A zbliżenia, owszem w kategoriach seksu. Dla niej to za powierzchownie. Więc wyrugowany do spraw życiowych, oczywistych. Ona to odpowiedzialność, dom, pewnie i praca, przemęczenie i brak czasu. A teraz chce wrócić do seksu. A to se nie wrati. Taką sobie luźniutką interpretację walnąłem.
Awatar użytkownika
Rachel-Raes
Posty: 922
Rejestracja: pt 03 sty, 2014

Post autor: Rachel-Raes »

Czeka na niego z utęsknieniem był dla niej wszystkim, powiedzmy-"całym swiatem ". Marzy o nim skrycie ,ale gdy się pojawi czuje do niego urazę, a może nawet odrazę.Myślę, że to" białe małżenstwo" takie modne teraz przecież .Pozdrawiam .Rachel :P
Łatwiej mówić, niż coś powiedzieć.
Awatar użytkownika
Ewa Włodek
Posty: 3887
Rejestracja: wt 01 mar, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Ewa Włodek »

Anita pisze: Czyli Was nie było
trafnie, Anito - tak na prawdę - nie było, w konkretnej, że tak powiem - konfiguracji...
:rozyczka: :rozyczka: :rozyczka:
LCzerwosz pisze: PARA-EROTYK. Spóźniony o pół pokolenia. Kolejne zbliżenie możliwe, ale niecelowe z powodów biologicznych. I jakieś nie na miejscu. On przez lata zainteresowany nią ale też pewnie pracą, kolegami, kartami. Jest wiele modeli. A zbliżenia, owszem w kategoriach seksu. Dla niej to za powierzchownie. Więc wyrugowany do spraw życiowych, oczywistych. Ona to odpowiedzialność, dom, pewnie i praca, przemęczenie i brak czasu. A teraz chce wrócić do seksu. A to se nie wrati. Taką sobie luźniutką interpretację walnąłem.
no, ciekawieś sobie palnał, Leszku, ciekawie. Nie przypuszczałam, że można tak - ale wszak wiersz opublikowany - wiersz odczytany przez każdego Czytelnika - po swojemu. Więc - niech będzie i tak, choć w zamyśle cóś inszego miałam...
:roza2:
Rachel-Raes pisze: Czeka na niego z utęsknieniem był dla niej wszystkim, powiedzmy-"całym swiatem ". Marzy o nim skrycie ,ale gdy się pojawi czuje do niego urazę, a może nawet odrazę.
całym światem - to nie, Rachel, ale w jakimś sensie -ważny, i nawet - nie marzy, bo i nie ma o czym, urazy - nie czuje, bo - szkoda emocji. Cóż, dwoje ludzi, którzy chyba nie powinni się spotkać, bo nigdy nie dojdą do - jak to się teraz modnie określa - konsensusu...
:rozyczka: :rozyczka: :rozyczka:

Drodzy Państwo, najpiękniej Wam dziękuję, że jesteście, że poczytaliście i podzieliliście się ze mną Swoimi refleksjami...
samo dobre Wam posyłam...
Ewa
Niebo gwiaździste nade mną...
Immanuel Kant